Par mums

Nordisk ir zīmols, kas nodarbojas ar Ziemeļvalstu un Baltijas valstu valodu apmācību, tulkošanu, konsultācijām un izdevējdarbību. Mūsu specialitāte ir zviedru, norvēģu, dāņu, somu, islandiešu, igauņu, latviešu un lietuviešu valodas.

 

Ziemeļvalstu valodu centrs Nordisk ir ar milzīgu pasniegšanas pieredzi un profesionāliem, atsaucīgiem, izpalīdzīgiem pasniedzējiem. Nordisk pasniedzēju mērķis nav atnākt un vienkārši nolasīt lekciju, tā vietā fokuss tiek likts uz metodēm, kā vieglāk izprast un iemācīties Ziemeļvalstu valodas un rast pēc iespējas ātrāku pielietojumu praksē - komunikācijā ar sadarbības partneriem, kolēģiem, studiju nolūkos vai citur. Ja Tev nepieciešams noslīpēt valodu līdz perfektumam, tad mūsu pasniedzēji dzimtās valodas nesēji no Ziemeļvalstīm palīdzēs Tev sasniegt šo mērķi visīsākajā laikā un efektīvākajā veidā.


Nordisk trīs galvenās vērtības ir godīgums, odziņa un kvalitāte:

Godīgums – esam godīgi gan pret klientu, gan pret mūsu darbiniekiem. Godīgi komunicējam ar klientu, stāstot par projekta, apmācības gaitu. Neapsolām to, ko nevaram paveikt.

Odziņa – mums nepietiek ar klientu apmierinātību vien. Mūsu mērķis ir pozitīvi pārsteigt klientu, cenšoties dot vairāk, nekā ir gaidīts. 

Kvalitāte – Nordisk var nodrošināt augstu kvalitāti pateicoties tam, ka specializējamies uz noteiktām valodām. Kopš mūsu darbības uzsākšanas esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar pasniedzējiem un tulkotājiem Ziemeļvalstu un Baltijas valstu valodām. Kvalitātes nodrošināšanu turklāt sekmē tas, ka cienām savu pasniedzēju un tulkotāju darbu, maksājot taisnīgu atalgojumu.

 

Sazinies ar mums