Pievienots: 03.03.2013

Valodu kursi ar NVA kuponu bezdarbniekiem un darba meklētājiem

Ziemeļvalstu valodu centrā Nordisk ir draudzīgi gaidīts ikviens bezdarbnieks un darba meklētājs, kurš vēlas bez maksas apgūt kādu no Ziemeļvalstu valodām – norvēģu, zviedru, dāņu un somu, izmantojot NVA izsniegto kuponu, turklāt saņemt stipendiju 70 LVL par pilnu kalendāro mēnesi.

Mācību programmu ir veidojuši mūsu centra profesionālie pasniedzēji, iekļaujot tādas apmācību tēmas kā CV sastādīšana, gatavošanās darba intervijai, attiecīgās valsts kultūra, dzīves un darba apstākļi, iedzīvotāju mentalitāte, u.c.

Atsevišķas nodarbības vadīs arī pasniedzēji no Skandināvijas.

Mācību procesā galvenokārt tiks izmantots skandināvu apmācības modelis, kurā uzsvars tiek likts uz praktisku valodas pielietojumu un interaktīvām mācību metodēm – diskusijām, prezentāciju veidošanu, konkrētu situāciju analīzi, lomu un imitāciju spēlēm, komandu darbu, filmu skatīšanos, u.c., kas programmas apguvi padara efektīvāku.

Saņemiet kuponu NVA filiālē, 10 dienu laikā atnesiet to aizpildīt uz mūsu valodu centru un sāciet mācīties Ziemeļvalstu valodu centra kursos.

Kursa ilgums: 7 nedēļas
Intensitāte: 4 akdēmiskās stundas dienā (4 x 45 min)

Piesakieties kursiem pie mūsu smaidīgās un atsaucīgās kursu koordinatores, rakstot uz info@nordisk.lv vai zvanot – 2000 3155.


Uz sarakstu