Aktualitātes

Publicerad: 03.03.2013

Ziemeļvalstu kultūras centrs NORDISK aicina uz Ziemeļvalstu stāstu vakariem

Ziemeļvalstu valodu centrs Nordisk ir atsaucies labdarības organizācijas “palidzesim.lv” aicinājumam un visu augustu piedalās labdarības akcijā “Skola sauc”.

No 1.-31.augustam norisināsies labdarības akcija “Skola sauc”, ko rīko labdarības organizācija “palidzesim.lv” kopā ar European hit radio. Akcijas mēķis – palīdzēt trūcīgiem bērniem piepildīt skolas somas ar dažādām kancelejas precēm, sporta apģērbiem un apaviem, skolas somām un citām skolai nepieciešamām lietām.

Rīkotāji aicināji arī uzņēmumus atbalstīt šo akciju un mēs – Nordisk – esam vieni no pirmajiem, kas piekrita un atsaucās! Tādēļ sākot no šodienas līdz pat augusta beigām Nordisk birojā būs novietota kaste, kurā gan mēs paši, gan mūsu draugi, studenti un pasniedzēji varēs atnest skolas piederumus mazajiem skolēniem. Pēcāk saziedotās skolas lietas nodosim akcijas rīkotājiem, kuri tās izvadās un atdos trūcīgajām ģimenēm visā Latvijā.

Jau trešo gadu labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” aicina palīdzēt sagatavoties skolai tiem bērniem un jauniešiem, kuri jaunā mācību gada uzsākšanos gaida ar bažām, jo nespēj iegādāties pašas elementārākās lietas skolai (burtnīcas, pildspalvas, zīmuļus, lineālus, dzēšgumijas u.t.t.)
Pagājušajā gadā izdevās palīdzēt 228 bērniem un jauniešiem. Ceram, ka šogad izdosies skolas somas piepildīt vēl vairāk bērniem!

Papildus informācija par akciju un palīdzēšanas iespējām šeit


<- Tillbaka till: Aktualitātes